1. DFK Slaný    -        Balticflora Teplice „B“               10:7  (7:4)
: Hovorka, Kubenka, Bouška, Tauš, Kuhn, Hlůže, Kratochvíl, Křeček, Mrština

Branky: Tauš-4, Křeček-3, Kuhn, Hlůže, Kubenka

Asistence: Kuhn-3, Tauš -2,Křeček, Kratochvíl, Bouška

ŽK: Kubenka, Hlůže, Mrština

Domácí nastoupili proti teplickým, stále bez zraněných Cílka a Mrštiny. Hosté přijeli s omlazeným kádrem, ale zároveň se zkušenými hráči (Tyl, Doležálek, Mamiyev, Manžári).

Od úvodního hvizdu byli aktivnější hosté, ale domácí je šancí nepouštěli. Jako první udeřili v 5. minutě hosté po chybě na půlící čáře. Střela hostujícího hráče mířila vedle branky, ale vracející se Tauš si míč srazil do vlastní branky 0:1. Vyrovnání přišlo záhy po chybě hostujícího hráče a úniku dvojice Kuhn, Tauš 1:1. Další chybu domácích potrestali hosté v

8. minutě, když domácí nechali u postranní čáry volného Doležálka, který podél vybíhajícího Hovorky skóroval na zadní tyč 1:2. Ještě v téže minutě hosté faulovali před vlastním brankovištěm a nařízený PVK Křeček zavěsil okolo zdi do šibenice 2:2. Od této chvíle postupně přebírali iniciativu domácí a v 10. minutě šli poprvé do vedení po nacvičeném rozehrání rohového kopu mezi duem Tauš, Křeček 3:2. Ve 13. minutě domácí zvýšili své vedení na rozdíl dvou branek poté, co Tauš pustil přihrávku gólmana Kuhnovi, ten mu přihrál zpět do běhu a Tauš podruhé skóroval 4:2. Domácí využili další standardní situaci a Kuhn zvýšil na 5:2. Hosté korigovali šťastnou tečí osamoceného hráče v brankovišti, ale v následující minutě se opět prosadil Křeček, po sklepnutí míče Kratochvílem 6:3. V poslední minutě prvního poločasu hosté z brejku snížili na rozdíl dvou branek, ale ihned po rozehrání přihrál Křeček na zadní tyč, kde stál osamocený Tauš, který pohodlně zakončil a upravil stav poločasu na 7:4.

Vstup do druhého poločasu patřil domácím, kterým se podařilo vsítit další branku, když se trefil Hlůže po přihrávce Boušky 8:4. Hosté změnili taktiku hry, soustředili se na obranu a rychlé brejky. Domácí v té chvíli zbytečně ztráceli míče a pomohli soupeři dostat se do hry, když vstřelili dvě rychlé branky (jednu vlastní Křeček) a snížili na rozdíl dvou branek 8:6. Domácí nadále drželi minimální náskok, který mohl zvýšit Kubenka, ale ten hlavou trefil jen tyč odkryté branky soupeře. Stejně se vedlo i Kuhnovi, který také orazítkoval jen tyč. Snaha domácích přeci jen slavila úspěch ve 30. minutě, když po akci na jeden dotek skóroval Tauš 9:6. Rychlé a dramatické utkání pokračovalo i nadále, když Doležálek se štěstím prostřelil dobře chytajícího gólmana domácích 9:7. Hosté odvolali brankáře, na jeho post se postavil kapitán Tyl, ale domácí obranu se jim překonat nepodařilo. Ve 40. minutě zakončil přestřelku Kubenka, který střelou přes celé hřiště trefil opuštěnou branku hostí a upravil na konečných 10:7.

Domácí si vítězství plně zasloužili, v prvním poločase se po úvodní nervozitě rozehráli a dobrou kombinační hrou přehrávali soupeře a na rozdíl od minulého utkání šance proměňovali. Změna taktiky hostí ve druhém poločase přinesla úspěch v podobě snížení brankového rozdílu, ale zvrat nepřinesla. Domácí obrana podpořená výborným výkonem nestárnoucího brankáře Hovorky neustále držela brankový odstup od soupeře. Můžeme jen litovat nepovedeného zápasu s Jabloncem, který jsme měli perfektně rozehraný, ale  vedení o 3 branky, jsme neudrželi. Pochvalu zaslouží všichni hráči, ale nad všechny vynikly výkony Tauše a Křečka (autoři sedmi branek).