1. DFK Slaný    -        Sokol Dobřichovice            7:9  (0:3)

Branky: Kratochvíl, Mrština -2,Bouška,Kuhn,Hlůže

Asistence: Kratochvíl -2,Mrština,Bouška,Hlůže

ŽK: Kubenka Pa.,

ČK: Kubenka Pa.,

Vedoucí slánského týmu měl před utkáním starosti se sestavou. Do zápasu nemohl nastoupit Kubenka Petr (stop za 4 ŽK), zranění Nedvěd a Zahradník a ze zápasu se omluvil i Křeček. Tyto hráče nahradili Kubenka Pavel a s bolavým kotníkem i Mrština. Domácí na soupeře vletěli a během úvodních 5 minut měl hostující brankář několik těžkých zákroků. Gólové příležitosti neproměnili především Tauš a Bouška. Hosté jen sporadicky kontrovali a první vážný zákrok domácího brankáře přišel až v osmé minutě, kdy vychytal sólový nájezd hostujícího hráče. Bohužel toto varování nevzali domácí hráči vážně a po chybě při pokrytí hráče v brankovišti šli hosté do vedení 0:1. Domácí nadále tlačili a výsledkem bylo jen nastřelené břevno (druhé v zápase). Hosté podnikali jen sporadické protiútoky, ale byli v této činnosti efektivní. Po jednom z nich znovu do odkryté branky skórovali a zvýšili vedení na 0:2. Po chybě při rozehrání rohu a ztrátě míče hosté opět skórovali a ve 13. minutě byl stav 0:3. Domácí po oddechovém čase zatlačili soupeře doslova před jeho branku, ale branku ne a ne vstřelit. Byly z toho jen další dvě nastřelené tyče hostující branky. Domácí nevyužili ke skórování i dva 10m kopy a proto byl stav v poločase 0:3.

Domácí ve druhém poločase pokračovali v neproměňování svých šancí. Hostům přálo i štěstí, když Bouška nastřelil další břevno a z protiútoku hostující útočník prostřelil domácího brankáře 0:4. Ve 25. minutě opět domácí chybovali ve svém brankovišti při pokrytí protihráče a osamocený hráč pohodlně skóroval 0:5. Takový stav vypadal hrozivě, ale domácí i nadále bojovali a snažili se skóre korigovat. Podařilo se to až ve 26. minutě když se prosadil Kratochvíl (Hlůže) 1:5.  Ve 29. minutě domácí snížili na 2:5 zásluhou Boušky (Kratochvíl) V téže minutě Bouška znovu svou střelou orazítkoval brankovou konstrukci a ve 31. minutě snížil Hlůže po přihrávce Kratochvíla 3:5. Další šanci nevyužil opět Kratochvíl, když z blízka přestřelil branku. Hosté v té chvíli byli bezradní a jen stěží odolávali tlaku domácích. Tlak domácích zastavilo druhé napomenutí Kubenky a následná ČK, neboť zhatila plány domácích pro případnou power play (Kubenka měl nahradit brankáře jako pátý hráč do pole).

Domácí statečně odolávali přesilovce hostí a jen pár sekund před jejím vypršením inkasovali na 3:6. Ve 35. minutě se krásně trefil hostující hráč, který z voleje vymetl růžek domácí branky 3:7. Hra se rychle přelévala a i nadále padaly branky. Ve 35. minutě se z přímého kopu trefil Kuhn a snížil na 4:7. Domácí začali hrát power play, ale chybu v rozehrávce domácích hosté trestali střelou do prázdné branky 4:8. Ve 38. minutě prošel Mrština obranou hostí a okolo ležícího brankáře pohodlně skóroval 5:8. Hektický závěr gradoval, ale byli to opět hosté, kteří skórovali 5:9. Ve 40. minutě nejprve skóroval opět Mrština 6:9 a Tauš nastřelil tyč a po dorážce ještě břevno. V posledních vteřinách dal konečnou podobu skóre Kratochvíl 7:9.

Domácí byli po celý zápas lepším týmem, ale v úvodu neproměnili vyložené šance a hosté naopak vytěžili z minima šancí maximum. Vedení o pět branek s vypětím všech sil ubránili. Domácím nepřálo v tomto zápase štěstíčko, o čemž svědčí nastřelení sedmi tyčí a tři břevna. Škoda chyb v prvním poločase, kdyby se domácím podařilo zvítězit, měli již pravděpodobně po záchranářských starostech.