1. DFK Slaný    -        MCE Slaný                    7:5          (4:1)
: Hovorka, Kubenka, Bouška, Křeček, Tauš, Kuhn, Kratochvíl, Zahradník

Branky: Kubenka-3,Tauš,Křeček-2

Asistence: Tauš-2, Křeček, Bouška

ŽK: Kuhn, Kubenka

Další slánské derby, přineslo vyrovnané utkání. Na jedné straně omlazený tým hostí doplněný gólmanem Čížkem (s ligovými zkušenostmi) a na druhé straně ostřílení matadoři s mnohaletými zkušenostmi z divizních klání, to byla konfrontace dvou herních pojetí.

Domácím hráčům se povedl úvod utkání a již ve 2. minutě byl hostující gólman Čížek poprvé překonán 1:0 (Kubenka). V 5. minutě už domácí vedli 2:0 zásluhou Tauše, který po dlouhé přihrávce Křečka, nadvakrát prostřelil gólmana. Hosté se snažili kombinovat, ale jejich přihrávky postrádali přesnost. Domácí je do žádné brankové příležitosti nepustili
a střely z dálky končili ve většině případů mimo branku. Domácí byli i nadále nebezpečnější
a výborné zákroky Čížka držely hosty na dostřel. V 17. minutě hosté využili zaváhání v obraně domácích. Souhrou na jeden dotek se dostali do brankoviště a osamocený Zima střelou k tyči překonal domácího brankáře Hovorku, 2:1. V 19. minutě se podruhé prosadil Tauš, když gólmanu Čížkovi nasadil housle a zvýšil na 3:1. Ještě v téže minutě se trefil Kubenka, který zůstal osamocen za hostující obranou a po kličce gólmanu skóroval 4:1.

Do druhého poločasu vstupovali domácí s tříbrankovým náskokem a s jasnou taktikou pohlídání nejlepšího hráče domácích Volfa. Jeho nepřítomnost na palubovce po vystřídání byla znát a kombinace byla neplodná. Právě Volf překonal domácího brankáře po vyražené střele a dorážce do odkryté branky 4:2. Ve 26. minutě skóroval domácí Kubenka, když opakovanou střelou prostřelil z dálky Čížka 5:2. Ve 31. minutě se přesnou střelou okolo obránce prosadil hostující Nykl a dokázal opět snížit na dvoubrankový rozdíl 5:3. Domácí opět rychle zareagovali a po přihrávce Boušky skóroval Křeček 6:3. Když se 35. minutě trefil z přímého kopu Křeček (Čížkovi vymetl pavouky ze šibenice) zdálo se být o výsledku zápasu rozhodnuto 7:3. Hosté se však nevzdávali a v závěru zápasu využili dvojího zaváhání domácí obrany a snížili na konečných 7:5.

Hodnocení utkání: utkání rozdílných herních stylů, kdy se hosté snažili kombinační hrou překonat důslednou obranu domácích a na druhé straně zodpovědný výkon zkušených hráčů domácího týmu. Hosté byli v prvním poločase nepřesní v kombinaci a ve hře je držel svými spolehlivými zákroky brankář Čížek. Ve druhém poločase domácí sice povolili v důslednosti v obranné činnosti, ale vždy stačili v krátké době brankově reagovat na snížení skóre. Škoda zbytečných chyb v závěrečné dvouminutovce, kdy domácí dovolili hostům snížit skóre na přijatelný rozdíl dvou branek. Domácí si vítězství za předvedený výkon plně zasloužili.